رادیو ظریر

ظریر: مناره‌ای که بدان راه شناسند
رادیو ظریر

در هر اپیزود رادیو ظریر به بیان یک موضوع مرتبط با معماری می‌پردازیم و سعی می‌کنیم آن موضوع را از جنبه‌های مختلفی بررسی کنیم.

در رسانه‌ها ببینید

رادیو ظریر

ظریر: مناره‌ای که بدان راه شناسند

1) رادیو ظریر چیست؟

رادیو ظریر رسانه‌ی تولیدکننده‌ی پادکست‌های اینترنتی در موضوعات مرتبط با معماری است که فعالیتش را از سال 1398 آغاز کرده است. تمام محتواهای منتشر شده در این رسانه تألیفی و انحصاری است.

2) رادیو ظریر در چه موضوعاتی فعالیت می‌کند؟

پرداختن به چهارچوب‌های نظری معماری، نقد معمار و اثر معماری، تحلیل اتفاقات روز معماری، گردآوری تاریخچه و ابعاد اجتماعی مقولۀ معماری در حیطۀ علایق این رسانه است. لیست کلیۀ اپیزودهای تولید شده در اینجا قابل مشاهده هستند. همچنین جستارهای این رسانه در این صفحه جمع‌آوری می‌شوند.

3) پادکست‌‌های رادیو ظریر چه هدفی را دنبال می‌کنند؟

رادیو ظریر تلاش دارد تا در حد توانش، خلأ رسانه‌ای را در موضوعات معماری کمتر کند. هدف هر اپیزود انتقال یک مفهوم علمی یا تحلیلی به مخاطب است. ما تلاش می‌کنیم که مخاطب داده‌هایی اساساً جدید یا با پیکربندی‌ای جدید دریافت کند. محتوای مطالب این رادیو از گونۀ (ژانر) آموزشی یا بلاگ‌آوا هستند. 

4) چگونه می‌توان رادیو ظریر را دنبال کرد؟

شما می‌توانید شبکه‌ی اجتماعی ما را در تلگرام، اینستاگرام و توییتر دنبال کنید و از طریق تلگرام یا ایمیل ارتباط برقرار کنید. برای شنیدن پادکست‌های رادیو ظریر، علاوه بر کانال تلگرام، می‌توانید از کادر سمت چپ صفحه وارد اپلیکیشن‌های پادگیر شوید. یا اینکه نام «رادیو ظریر» یا «radio zarir» را در این اپلیکیشن‌ها جستجو کنید.